Ürünler / Endüstriyel Hijyen HYGIENE 110 Klorlu Alkali Açık Alan Temizleme

HYGIENE 110 - 5 KG / 20 KG

KLORLU ALKALİ KÖPÜKLÜ AÇIK ALAN TEMİZLER

Gıda sanayinde zemin açık alan ve ekipman temizliğinde kir, yağ ve protein artıkları bulunan yüzeylerin manuel ve basınçlı yıkama makineleri ile temizliğinde kullanılan, klor içerikli kuvvetli alkali köpüklü sıvı temizlik maddesidir.

 

KULLANIM ALANLARI: Gıda işletmeleri, Gıda fabrikaları, Endüstriyel mutfaklar, Belediyeler, Oteller

 

KULLANIM MİKTARI VE ŞEKLİ: Et, tavuk, balık, süt vb. gıda işletmelerinde zemin, ekipman ve açık alan temizliğinde güvenle kullanılabilir. Öncelikle temizlenecek yüzeyler 40-60C su ile ön durulama yapılarak kaba kirden arındırılmalıdır. Daha sonra 40-60C sıcak su ile hazırlanmış solüsyon günlük zemin, duvar, alet ve ekipman temizliğinde belirtilen konsantrasyonda kullanılır. Basınçlı makineler veya aparatlar ile yüzeye uygulanır ve 10-15 dakika bekledikten sonra 40-60C temiz su ile durulanır.

 

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE: Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. Kullanırken eldiven giyiniz.Çocuklardan uzak tutunuz. Başka bir ürün veya maddde ile karıştırmayını. Gıda maddelerinden uzak tutun. Ambalaj tamamen boşaltıldıktan sonra geri dönüşüm işlemine gönderin. Zehirlenme durumlarında Ulusal Zehir Danışma Merkezinin (UZEM) 114 numaralı telefonunu ve telefonunu veya Acil Sağlık Hizmetlerinin 112 numaralı telefonunu arayın. El, yüz ve gıda maddeleri temizliğinde kullanmayınız. Cilt ile temasında zararlıdır.Asitlerle temasında toksik gazlar çıkarır. Yanıklara sebep olur. Gözleri ve cildi tahriş edicidir. Kaza halinde veya kendinizi iyi hissetmiyorsanız hemen doktora başvurun. Çevreye salıverilmesinden kaçının. Güvenlik bilgi formuna başvurun. Çalışırken uygun koruyucu giysi, koruyucu gözlük/maske kullanın. Yanlışlıkla yutulursa hemen bir doktora başvurun. İçildiği takdirde zehirlidir. Derhal doktora başvurun.

 

Sipariş için : export@adaguler.com