Ürünler / Endüstriyel Hijyen HYGIENE 150 Şişe Ve Damacana Temizleme Ürünü

HYGİENE 150 - 5 KG / 20 KG

ŞİŞE VE DAMACANA TEMİZLEME ÜRÜNÜ

TANIM: Ürün tekrar doldurulabilir damacana ve cam şişelerin yıkanmasında kullanılan alkali temizleyicidir. Ürün deterjan özelliği içerdiği için temizliğin yanı sıra kireç lekelerini giderir ve kostikli yapısı sayesinde köpük kontrolü de sağlar. İçeriğinde poliakrilatlar sayesinde yıkama sırasında cam şişeleri korur. Sert sulardaki sertlik iyonlarını bağlar, seramik etiketleri korur ve leke oluşumunu engeller.

 

KULLANIM ŞEKLİ: Şişe yıkama makinelerinde kostik solüsyonu bölümüne dozajlanmalı ve bu dozaj kir seviyesine göre % 0,2-0,4 seviyesinde olmalıdır. Manuel kullanımlarda kirlilik derecesine göre %0,5-5 aralığında seyreltilerek kullanılabilir. Kullanımından sonra çok iyi durulanmalıdır, gıda ve içecekle temas eden yüzeylerden arındırılmalıdır. Önerilen konsantrasyonlarda kullanıldığında genellikle içecek ve gıda endüstrilerinde bulunan tüm malzemeler için uygundur. Emin olunmayan durumlarda uzun süreli kullanımlardan önce her malzemenin tek tek test edilmesi gerekir.

 

KULLANIM YERLERİ: Gıda işletmeleri, su fabrikaları, içecek işletmeleri. 

 

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE: Kullanma talimatını mutlaka okuyun. Kullanırken eldiven giyin.Çocuklardan uzak tutun. Başka bir ürün veya madde ile karıştırmayın. Gıda maddelerinden uzak tutun. Ambalaj tamamen boşaltıldıktan sonra geri dönüşüm işlemine gönderin. Zehirlenme durumlarında Ulusal Zehir Danışma Merkezinin (UZEM) 114 numaralı telefonunu ve telefonunu veya Acil Sağlık Hizmetlerinin 112 numaralı telefonunu arayın. El, yüz ve gıda maddeleri temizliğinde kullanmayınız. Yutulması halinde zararlıdır. Asitlerle temasında toksik gazlar çıkarır. Ciddi yanıklara sebep olur. Gözleri, solunum sistemini ve cildi tahriş edicidir. Göz ile temasında derhal bol su ile yıkayın ve doktora başvurun. Cilt ile temasında derhal bol su ile iyice yıkayın. Kaza halinde veya kendinizi iyi hissetmiyorsanız hemen doktora başvurun. Çevreye salıverilmesinden kaçının. Güvenlik bilgi formuna başvurun. Çalışırken uygun koruyucu elbise, koruyucu eldiven, koruyucu gözlük/maske kullanın. Yanlışlıkla yutulursa hemen bir doktora başvurun. İçildiği takdirde zehirlidir. Derhal doktora başvurun.

 

Sipariş için : export@adaguler.com