Ürünler / Endüstriyel Hijyen HYGIENE 170 Qac Bazlı Hijyen Ürünü

HYGİENE 170 - 5 KG / 20 KG

QAC BAZLI HİJYEN ÜRÜNÜ

TANIM: Quarterner Ammonyum Bileşiği (QAC) içerir. Duvar, zemin, döşeme gibi yüzeylerin temizliğinde kullanılır. Ayrıca hijyenik çok tercih edilir. Organik maddeleri inaktive etmez. Su sertliğinden etkilenmez, kolay durulanır. Konsantre bir üründür. Hijyen gücü yüksektir, geniş alanda etkiye sahiptir. Metallerde korozyona neden olmaz. Gıda sektöründe kokusuz olması sebebiyle paspaslarda kullanıma uygundur. Yıkanabilir tüm yüzeylerde etkilidir.

 

KULLANIM ŞEKLİ ve MİKTARLARI: Yüzeyin temizliği yapıldıktan sonra yüzey kurulanır ve püskürtülerek ürün uygulaması yapılır. Üretim alanlarında; Temizliği yapılmış yüzey üzerine doğrudan püskürtülür ve birkaç dakika bekletilir. Kuru bir bezle veya kâğıt havlu ile silinir. Kullanılacak yüzeye bağlı olarak paspas, daldırma, silme, fırçalama yöntemleriyle kullanılır. Geniş yüzeyler için 1/10 den 1/50 ye kadar seyreltme yapılabilir. Uygulama yapıldıktan sonra gerekli yerler kurulanır.

 

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE: Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. Yutulması halinde zararlıdır. Yanıklara neden olur.Ciddi göz hasarı tehlikesi. Sudaki organızmalar için toksiktir. El, yüz, vücut ve gıda maddeleri temizliğinde kullanmayınız. Çocuklardan uzak tutunuz. Gıda maddelerinden uzakta bulundurun. Cilt ile temasında derhal bol su ile yıkayın. Çalışırken uygun koruyucu elbise, koruyucu eldiven ve koruyucu gözlük/maske kullanın. Çevreye salıverilmesinden kaçının. Özel kullanım talimatına/güvenlik bilgi formuna başvurun

 

Sipariş için: export@adaguler.com