Ürünler / Endüstriyel Hijyen HYGIENE 180 Köpük Kesici

HYGİENE 180 - 5 KG / 20 KG

KÖPÜK KESİCİ

TANIM: Halı ve yer makinelerinin pis su tanklarında oluşan köpüğün önlenmesi için kullanılır. Köpük kesiciler hem köpük oluşumunu engellemek amacıyla, hem de var olan köpüğü yok etmek amacıyla kullanılabilirler. Endüstriyel uygulamalarda maliyeti düşürmek, hammadde zararını engellemek ve oluşabilecek tehlikelere karşı önlem alabilmek için köpük önleyici ve köpük giderici maddeler birçok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır. Köpük kontrolü, verimli üretim ve yüksek kaliteli ürün amaçlarına ulaşılmasını sağlar. Sulu ortamlardaki köpük problemlerini çözmek için ideal bir maddedir. %10 aktif madde içerdiğinden birçok sanayi dallarında ekonomik olarak rahatlıkla kullanılır.

 

KULLANIM ŞEKLİ: Pis su tankına yaklaşık 10ml ürün direk olarak dökülür. Kullanım miktarı suyun miktarı ile değil köpük oluşan pis su yüzeyinin genişliği ile doğru orantılıdır. Sulu ortamlarda kolaylıkla dispersiyon yapar. Genel olarak köpük giderici olarak kullanma miktarı 15-90 mg/lt dır. Kullanmadan önce 1 kısım HYGIENE 180 2 kısım su ile seyreltilerek banyoya verilmesi tavsiye edilir.

 

KULLANIM ALANLARI: Bu miktarlar işletmenin şartlarına göre değiştirilebilir. Kullanma miktarı, ortamın pH derecesi, ısı, ortamın sıcaklığı ve karıştırma derecesine göre ayarlanmalıdır. Genellikle 10 mg/lt konsantrasyonundan başlayarak optimum miktar bulunur. Ürün köpük kontrolü yapılmak istenilen tekstil banyolarında, asit sanayinde, gaz kurutma ve yıkama proseslerinde, şişe yıkama makinelerinde, lateks hazırlamada, fotoğraf banyolarında, deterjanlarda ve etanolamin sanayinde başarı ile kullanılabilmektedir.

 

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE: Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. Yalnız endüstriyel kullanım içindir. El, Yüz ve Gıda maddelerinin temizliğinde kullanmayınız. Gıda maddelerinden uzakta bulundurunuz. Çocuklardan uzak tutunuz. Kabı sıkıca kapatılmış halde muhafaza edin. Cilt ile temasında derhal bol su ile yıkayın. Kanalizasyona boşaltmayın. Göz ve cilt ile temasından sakının. Yutulması halinde ağzı bol su ile yıkayın.(Sadece kişinin bilinci yerinde ise)

 

Sipariş için : export@adaguler.com