Ürünler / Endüstriyel Hijyen HYGIENE 210 Hijyenik Elle Bulaşık Temizleme Ürünü

HYGİENE 210 - 5 KG / 20 KG

RENKSİZ KOKUSUZ HİJYENİK ELLE BULAŞIK TEMİZLEME ÜRÜNÜ

TANIM: Her türlü elle bulaşık temizliği için gliserinli, konsantre formülü ile güçlü elle bulaşık temizleme ürünüdür. Özellikle gıda işletmeleri gibi koku istenmeyen alanlarda kullanıma uygundur. Konsantre formülasyonu sayesinde uzun süreli kullanım sağlar. Çok ekonomik birim maliyetler sağlar. Leke bırakmaz. Yağları kolayca çözer. Etkili ve güçlüdür. Cildi korur doğal yağ ve nemini almaz. pH dengelidir. Bol köpüklüdür ovma gerektirmez.

 

KULLANIM ŞEKLİ: Kirlilik derecesine göre ılık veya sıcak su tankına 2-4g/l ürün konulur ve köpürtülür. Yıkanacak bulaşıkların önceden kaba kirinin alınmış olması daha hızlı temizleme için tavsiye edilir. Temizlenen ve durulanan bulaşıkların kuru bez ile kurulanması bakteri üremesine neden olacağından hijyen açısından sakıncalıdır.

 

KULLANIM ALANLARI: Gıda işletmeleri, Ağır sanayi, Fabrikalar, Okullar, Atölyeler, Üniversiteler, Oteller, Belediyeler, Alışveriş merkezleri

 

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE:Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. El, yüz, vücut ve gıda maddeleri temizliğinde kullanmayınız. Çocuklardan uzak tutunuz. Gıda maddelerinden uzakta bulundurunuz . Bulaşıklarınızı yıkadıktan sonra bol su ile durulayınız .Cildi korumak amacıyla ellerin deterjanla uzun süre temasından kaçınınız.. Bulaşıklarınızı bol su ile durulayınız.

 

Sipariş için : export@adaguler.com