Ürünler / Endüstriyel Hijyen HYGIENE 230 Karbonize Yanık Kirler İçin Yüksek Alkali

HYGİENE 230 - 5 KG / 20 KG

KARBONİZE YANIK KİRLER İÇİN YÜKSEK ALKALİ KÖPÜKLÜ TEMİZLİK ÜRÜNÜ

Endüstriyel mutfaklardaki çetin kirleri, karbonlaşmış ağır ve yanmış yağ tabakasını yok eder. Kuvvetli alkali formülü sayesinde ocak, fırın, ızgara, gril vb. mutfak ekipmanlarında oluşan yağ tabakalarını zahmetsizce çözer. Hidroflorik asit temizleyicilerinden daha güvenlidir. Köpürücü etkisi dikey yüzeye tutunmasını sağlar. Bu sayede maksimum temizlik yapar. 3 ile 5 dakika arasında süratle etki eder. 1’e 25 oranına kadar su ile seyreltildiğinden oldukça ekonomiktir. Yalnızca paslanmaz çelik yüzeylerde kullanılır.

 

KULLANIM ŞEKLİ: El tipi püskürtücüler, Basınçlı püskürtücüler, daldırma, fırça ile uygulama yapılabilir. Uygulama yapılacak yüzeylerin min. 70ºC ye ısıtılması gerekmektedir. Ürün uygulandıktan sonra 3 ile 5 dakika beklenir, gerekirse fırçalanır, ürünün kurumasına izin verilmeden basınçlı su ile durulanır. Sadece paslanmaz çelik yüzeylerde kullanılmalıdır.

 

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE:Kullanma talimatını mutlaka okuyun. Kullanırken eldiven giyiniz. Çocuklardan uzak tutunuz.Başka bir ürün veya madde ile karıştırmayınız. Asitlerle temasında toksik gazlar çıkarır. El, yüz ve gıda maddeleri temizliğinde kullanmayınız Gıda maddelerinden uzak tutun. Ambalaj tamamen boşaltıldıktan sonra geri dönüşüm işlemine gönderin. Zehirlenme durumlarında Ulusal Zehir Danışma Merkezinin (UZEM) 114 numaralı telefonunu ve telefonunu veya Acil Sağlık Hizmetlerinin 112 numaralı telefonunu arayın. Yutulması halinde zararlıdır. Yanlışlıkla yutulursa hemen bir doktora başvurun. İçildiği takdirde zehirlidir. Derhal doktora başvurun. Ciddi yanıklara sebep olur. Gözleri ve cildi tahriş edicidir. Göz ile temasında derhal bol su ile yıkayın ve doktora başvurun. Cilt ile temasında derhal bol su ile iyice yıkayın.Kaza halinde veya kendinizi iyi hissetmiyorsanız hemen doktora başvurun. Çevreye salıverilmesinden kaçının. Güvenlik bilgi formuna başvurun. Çalışırken uygun koruyucu elbise, koruyucu eldiven, koruyucu gözlük/maske kullanın.

 

UYARILAR: Yalnız endüstriyel kullanıma uygundur. Asit içeren ürünlerden uzak tutunuz. Kullanırken mutlaka eldiven takınız. Alüminyum, otomotiv cilaları üzerinde, cilalı, emaye ve yumuşak metal yüzeylerde kullanılmaz. Boyalı yerlerde kullanılması tavsiye edilmez.

 

Sipariş için : export@adaguler.com