Ürünler / Endüstriyel Hijyen HYGIENE 270 Fosforik Asit Bazlı CIP Solüsyonu

HYGIENE 270 - 5 KG / 20 KG

KAPALI SİSTEMLER İÇİN FOSFORİK ASİT BAZLI CIP TEMİZLİK ÜRÜNÜ

TANIM: Gıda sanayinde kapalı devre (CIP) temizliğinde kullanılan inorganik ve organik asitlerin karışımından oluşan fosforik asit bazlı , sıvı asidik temizleme ürünüdür. Ürünün avantajları; köpük kontrollüdür. Süt taşı ve su sertliğinden kaynaklanan kalıntıları, yağ, protein, kireç vb. kalıntıları güvenle ve kolayca çözer. Kolay durulanır ve ekstra bir kimyasala gerek kalmaz. CIP sistemlerinde iletkenlik ile konsantrasyon ayarı yapılarak uzun süreli çalışma mümkün olur.

 

KULLANIM ALANLARI : Ürün gıda sektöründe pastörizatör, seperatör, paslanmaz çelik tanklar ve hatların temizliğinde güvenle kullanılır.

 

KULLANIM MİKTARI VE ŞEKLİ: Temizlik işlemi genelde periyodik olarak asidik ve alkali maddeler ile yapılır. Alkali temizliği yapılan ve iyice durulanmış olan sistemde %0.5-2 konsantrasyonda HYGIENE 260 , 20-25 dakika süreyle sirküle edilir. Temizlik işleminden sonra soğuk su ile durulama yapılır.

 

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE: Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. Kullanırken eldiven giyiniz. Yanıklara sebep olur. Çocuklardan uzak tutunuz. Başka bir ürün veya madde ile karıştırmayınız. Gıda maddelerinden uzak tutun. Ambalaj tamamen boşaltıldıktan sonra geri dönüşüm işlemine gönderin. Zehirlenme durumlarında Ulusal Zehir Danışma Merkezinin (UZEM) 114 numaralı telefonunu ve telefonunu veya Acil Sağlık Hizmetlerinin 112 numaralı telefonunu arayın. El, Yüz ve Gıda maddelerinin temizliğinde kullanmayın. Gözle teması halinde derhal bol su ile yıkayın ve doktora başvurun. Kaza halinde veya kendinizi iyi hissetmiyorsanız hemen doktora başvurun. Çalışırken uygun koruyucu elbise, koruyucu eldiven, koruyucu maske/gözlük kullanın.Yutulması halinde ağzı su ile yıkayın(sadece hastanın bilinci yerinde ise.)

 

UYARI: Diğer ürünlerle (klor içeren ve alkali maddeler) birlikte kullanmayınız. Tehlikeli gazlar açığa çıkarabilir. Alüminyum ve yumuşak metallerde kullanmayınız.

 

Sipariş için : export@adaguler.com